Zespół

Sebastian Fijak

Przewodnik górski

Krakowianin, przewodnik górski i narciarski. Od 2010 roku instruktor przewodnictwa górskiego i turystyki wysokogórskiej. Człowiek, który w rubryce „miejsce zamieszkania“ spokojnie może wpisać „góry“. Jak w domu czuje się w Alpach, zwłaszcza Sztubajskich i Oetztalskich, które ceni ze względu na ich urodę, niezatłoczone szlaki oraz wędrujących tam ludzi. Zdobywca alpejskich czterotysięczników i kaukaskich pięciotysięczników. Jego pasją są wymagające trekkingi i alpejskie ferraty. Świetny mówca i szkoleniowiec, wyróżniający się charakterystycznym radiowym głosem.

Dysponuje uprawnieniami przewodnickimi na prawie wszystkie polskie pasma górskie. Ma też licencję Międzynarodowego Przewodnika Górskiego UIMLA oraz licencję szkoleniową Tatrzańskiego Parku Narodowego numer 118/2017.

Więcej informacji o Sebastianie i jego działaniach można znaleźć na stronie fijak.pl

Krzysztof Sadnicki

Przewodnik górski

Urodził się w pięknym zakątku Polski – Bieszczadach, ale ścieżki życia przywiodły go wiele lat temu w Tatry, z którymi jego przygoda trwa do dzisiaj. Wspinał się sportowo w Katalonii, na Peloponezie oraz na angielskich klifach. Miłośnik rodzimej Jury i podkrakowskich dolinek. Uczestnik trekkingów na Kaukazie i Korsyce. Posiada legitymację przewodnicką Nr PGT/25/21 – przewodnika tatrzańskiego III klasy.

Więcej informacji o Krzysztofie i jego działaniach można znaleźć na stronie sadnicki.pl

Jacek Kucia

Przewodnik górski

Z wykształcenia geograf i meteorolog, z zamiłowania włóczęga. Sądecki Lach z zacięciem i zamiłowaniem do eksploracji, podróży i przyrody. Od 2021 roku przewodnik górski, zrzeszony w składzie Akademickiego Koła Przewodników Tatrzańskich w Krakowie. Taternik, skiturowiec, siatkarz, uzależniony od Kofoli. Członek Klubu Wysokogórskiego SAKWA.

Przemierzał góry od Pirenejów, przez Alpy, Durmitor, Riłę i Pirin, niezliczone zakątki Karpat po Góry Skandynawskie. Mierzy się z Kaukazem i Tien-Szanem, wiedząc, że nigdy nie zobaczy i nie zrobi wszystkiego co sobie założył. W górach Słowacji spędza większą część swojego życia.

Jest przewodnikiem tatrzańskim III kl. z licencją przewodnicką TPN 656/2021 oraz licencją szkoleniową TPN 308/2023.

Więcej o Jacku można znaleźć na Instagramie: @przewodnik_jacek