Kurs Topografia i Pogoda

Myślisz o górskich wyprawach? Najwyższy czas przesiąść się z podróżowania palcem po mapie na prawdziwe podróże z mapą w kieszeni. Nasz kurs „Topografia i Pogoda“ to idealny punkt wyjścia do nauki orientacji w terenie i poznania technik nawigacyjnych, które przydadzą się w górach.

Cena: 1100 PLN

cena nie zawiera kosztów noclegu i dojazdu*

Niestety, ale wszystkie terminy na ten kurs zostały wyprzedane. Poinformujemy Cię gdy pojawią się w ofercie.
Zostaw swój adres email poniżej:

  Czas trwania: 2 dni

  Poziom zaawansowania: początkujący

  Zaczynamy w: Szczawnica/Podlesice

  Grupa: 8 osób

  Teren: Pieniny/Jura

  Nocleg: pensjonat

  Nauczymy Cię prawidłowego odczytywania map, korzystania z GPS-u oraz posługiwania się kompasem. Wiedzę najlepiej utrwala się w praktyce, więc możesz spodziewać się biegów na orientację oraz ćwiczeń z planowania trasy i nawigacji. Po zaliczeniu kursu „Topografia i Pogoda“ będziesz wiedzieć, że jesteś na dobrej drodze i właściwym kursie.

  Lista sprzętu do pobrania.

  Jako ubezpieczenie polecamy wykupienie członkostwa w Deutscher Alpenverein S. Kattowitz – oddziale największego na świecie klubu wysokogórskiego i związku sportowego (kontakt odbywa się po polsku).

  Jeśli jednak potrzebujesz ubezpieczenia krótkoterminowego nasz zaprzyjaźniony broker PZU ma przygotowaną ofertę dla kursantów – w celu jej uzyskania skontaktuj się z Bogdanem Wójcikiem tel.+48 508 329 807 email: mcfbw66@gmail.com