Nowa członkini zespołu, nowa oferta i PROMOCJA na kursy!

Zespół kursów lawinowych „Lawiny.com – poznaj śnieg” powiększył się o nową  członkinię  – Olę Dzik. Ola wraz z całym dotychczasowym zespołem będzie pracować nad jeszcze ciekawszą i bogatszą ofertą kursów i szkoleń z bezpieczeństwa lawinowego. Nasza nowa instruktorka jest przedstawicielką młodego pokolenia polskich himalaistek. Między innymi jako pierwsza Polka zdobyła tytuł „Śnieżnej Pantery” (w wersji z pięcioma szczytami), przyznawany za wejście na wszystkie siedmiotysięczniki leżące na terenie dawnego ZSRR. Wysokie kwalifikacje szkoleniowe Ola może potwierdzić zdobytymi w 2009 roku uprawnieniami  Międzynarodowego Przewodnika Górskiego UIMLA.

Ola-Dzik

Na pierwsze zajęcia z Olą, będące jednocześnie nowością w naszej ofercie, zapraszamy już w dniach 6-7 kwietnia br. Przeprowadzimy dla Was warsztaty ratownictwa lawinowego, podczas których dowiecie się, jak skutecznie i bezpiecznie dla samych siebie przeprowadzić akcję ratunkową w razie zejścia lawiny.

Natomiast jeszcze w marcu, w weekend 15-17 marca, zapraszamy na ostatni w tym sezonie pełny kurs lawinowy, w wyjątkowej, promocyjnej cenie 260 zł od osoby! Więcej o kursach przeczytacie na naszej stronie. Zapraszamy – liczba miejsc ograniczona!

Pierwsze warsztaty ratownictwa lawinowego

Zapraszamy do zapisów na nasze kursy i warsztaty!

Zajrzyjcie i polubcie również nasz fanpage na Facebooku http://www.facebook.com/lawinycom, gdzie staramy się nie tylko informować o nowościach na naszych kursach, ale też gromadzić wiele odnośników do ciekawych materiałów edukacyjnych.