Skiturowy

wolność i przygoda

Kurs Skiturowy

Chcecie spróbować swoich sił w turystyce narciarskiej? Znudził Wam się tłok i hałas na stokach? To kurs dla Was! Pokażemy Wam, jak płynnie przejść od narciarstwa przywyciągowego do wędrowania po górach na dwóch deskach. W ramach tego szkolenia nie tylko poznacie poszczególne elementy ekwipunku i to, jak go używać, nauczycie się także, jak bezpiecznie poruszać się fokach. Podczas tego kursu odbędziecie też też krótkie szkolenie lawinowe, jednak ze względu na to, iż temat jest obszerny, polecamy osobny kurs lawinowy.

W cenie zapewniamy sprzęt lawinowy i oraz zniżkę na wypożyczenie sprzętu skiturowego.

Nasz kurs jest przeznaczony dla osób w miarę dobrze jeżdżących na nartach, jednak w razie potrzeby zorganizujemy dla Was doszkolenie narciarskie z instruktorem.

Czas:

3 dni

Cena:

750 PLN

Trudność:

średnia

Grupa:

5 osób

Teren:

Masyw Pilska

Zaczynamy w:

Korbielów

Start 1 dnia:

12:00

Koniec 3 dnia:

16:00

Nocleg:

Hala Miziowa

Czego Was Nauczymy?

Już pierwszego dnia wyruszymy w teren, gdzie nauczymy Was poruszać się na skiturach, prawidłowa zakładać ślad, wykonywać zwroty, zakosy i utrzymywać prawidłowe tempo wędrówki i poruszać się w terenie leśnym lub skalistym. Oczywiście przypomnimy Wam także zasady bezpieczeństwa ogólnego i lawinowego. Dowiecie się też, jak konserwować i przechowywać sprzęt skiturowy.

Co jest w cenie?

opieka certyfikowanego instruktora
realizacja programu
wypożyczenie sprzętu
certyfikat ukończenia

Po kursie otrzymasz

certyfikat ukończenia
rabat na zakup sprzętu
materiały szkoleniowe

Zapisy Online

Pojawienie się daty niżej oznacza dostępność miejsc!