Lawinowy II stopnia

rozszerzenie i konsolidacja wiedzy

Kurs Lawinowy Rozszerzony

Jeśli ukończyłeś już kurs lawinowy i czujecie, że twoja wiedza wymaga pogłębienia – to szkolenie dla ciebie. Specjalny nacisk kładziemy byś w czasie tych zajęć przećwiczył trudne scenariusze w często niesprzyjających warunkach. Będziesz też mógł przeprowadzić własną wycieczkę pod okiem naszych instruktorów.

Wszystkie informacje, które tobie przekażemy są oficjalnymi wytycznymi dla edukacji lawinowej, które poznajemy podczas największych konferencji specjalistycznych na świecie (ICAR i ISSW).

W czasie szkolenia będziesz korzystał także z najnowszego sprzętu lawinowego i edukacyjnego takiego,  jak zestaw radiowy do szkoleń lawinowych produkcji Girsberger Elektronik, SAM 3D Ortovox (jesteśmy jedyną firmą w Polsce używającą takie pomoce naukowe).

ZALEŻNIE OD STANU OBOSTRZEŃ I WARUNKÓW UNIEMOŻLIWIAJĄCYCH WYJAZD NA SŁOWACJĘ –  RAMOWY PROGRAM ZOSTAJE BEZ ZMIAN – ĆWICZYMY NA TERENIE TATR POLSKICH.

Czas:

2 dni

Cena:

650 PLN

Trudność:

łatwa

Grupa:

6 osób

Teren:

Tatry Słowackie

Zaczynamy w:

Chata Zverowka

Start 1 dnia:

09:00

Koniec 2 dnia:

16:00

Nocleg:

Chata Zverowka

Czego Was Nauczymy?

W czasie tego kursu przypomnisz sobie i ugruntujesz wiedzę nabytą na kursie I stopnia. Później przejdziemy do najważniejszej części – planowania i prewencji. Z pomocą naszych instruktorów przygotujesz plan wycieczki w  najdrobniejszych szczegółach, a następnego dnia pójdziemy w teren. Oprócz tego przećwiczymy poszukiwanie osób zasypanych przez lawinę (wielokrotne i głębokie zasypania).

Co jest w cenie?

opieka certyfikowanego instruktora
realizacja programu
wypożyczenie sprzętu
certyfikat ukończenia

Po kursie otrzymasz

certyfikat ukończenia
rabat na zakup sprzętu
materiały szkoleniowe

Zapisy Online

Pojawienie się daty niżej oznacza dostępność miejsc!