Kurs Indywidualny

nauka szyta na miarę

Kurs Indywidualny

Chcecie zdobywać szczyty, doskonalić swoją technikę, a może po prostu przeżyć przygodę? Trafiliście idealnie. Bo jeśli weszliście na naszą stronę to znaczy, że nie szukacie kolejnych „masowych” kursów, z których zapamiętacie znudzonego instruktora czy zajęcia w dużej gromadzie, gdzie głównie czekaliście na swoją kolej niż ćwiczyliście kolejne elementy górskiego rzemiosła, jak to się dzieje w niektórych szkołach. Jednocześnie nie macie czasu, urlopu czy chęci,  by pojechać kurs w ustalonym terminie. Mimo to chcecie działać – widzicie się na lodowcach, ferratach i szczytach, chcecie wędrować, eksplorować i zdobywać. To wszystko jest w Waszym zasięgu, a naszą rolą jest Wam pomóc – bo mamy doświadczenie i wiedzę.

Zadzwońcie do nas lub napiszcie, a powiedzcie, jak wyobrażacie sobie taki kurs, czego oczekujecie i kiedy macie czas, a my opracujemy dla Was „ścieżkę góry”.

Oferta indywidualna jest „szyta na miarę”, więc o kosztach decydują Wasze oczekiwania i potrzeby.  Przy dłuższej współpracy możecie liczyć na rabat.

Warto się u nas uczyć!

Jakiś czas temu zadzwoniły do nas Ania i Luiza – wybierały się wraz z jedną z agencji trekkingowych na wysoki szczyt – Island Peak – jednak mimo iż miały mieć zapewnioną pomoc tragarzy i przewodników, obawiały się, że nie są odpowiednio przygotowane na takie wyzwanie. Przygotowaliśmy dla nich intensywny kurs, na którym ćwiczyły podchodzenie po poręczówkach, poruszanie się z czekanem i w rakach, inne. Szczyt zdobyły, co tylko zachęciło je do zapisania się na kurs turystyki alpejskiej, a potem pojechać na wyjazd wspinaczkowo-ferratowy w Alpy. Dziś działają samodzielnie w górach. Wspaniale, prawda?

Podstawowy cennik szkoleń (cena za dzień pracy jednego instruktora z grupą od 2 do 6 osób zależnie od formy zajęć):

  •  w skałach/sztucznej ścianie lub teoretyczne: od 850 zł/ dzień
  • w górach nielodowcowych latem: od 1200 zł/ dzień
  •  w górach nielodowcowych zimą (np. Tatry) lub w lodowcowych latem: od 1500 zł/ dzień