Kurs Indywidualny

nauka szyta na miarę

Kurs Indywidualny

Chcesz zdobywać szczyty, doskonalić swoja technikę, a może po prostu pokonać samego siebie? Trafiłeś idealnie. Powiedzmy sobie wprost – jeśli tutaj trafiłeś/aś to znaczy że nie szukasz kolejnych „masowych” kursów, po których zapamiętasz znudzonego instruktora czy zajęcia w gromadzie, gdzie więcej czekałeś na swoją kolej niż ćwiczyłeś kolejne elementy górskiego rzemiosła, jak to się dzieje w niektórych szkołach. Jednocześnie nie masz czasu, urlopu czy chęci jechać kurs w ustalonym terminie. Mimo to dalej chcesz działać – widzisz się na lodowcach, ferratach i innych wznoszący wysoko ręce w geście zdobycia kolejnego szczytu. To wszystko jest w Twoim zasięgu, a naszą rolą jest Ci pomóc – naszym doświadczeniem i wiedzą.

Jak wygląda taki kurs?

Bardzo prosto – dzwonisz lub piszesz, że potrzebujesz naszej pomocy. W oparciu o Twoje krótko- i długoterminowe cele, czas jaki możesz na pracę nad sobą przeznaczyć i kondycję jaką dysponujesz opracujemy całą „ścieżkę góry” dla Ciebie.

A teraz przykład:

Jakiś czas temu zadzwoniły do nas Ania i Luiza – wybierały się wraz z jedną z agencji trekkingowych na wysoki szczyt – Island Peak – jednak mimo zapewnienia im pomocy tragarzy i przewodników obawiały się swojego braku odpowiedniego przygotowania z zakresu turystyki. Dlatego przygotowaliśmy dla nich intensywny kurs, gdzie ćwiczyły najważniejsze elementy jakie mogą spotkać na tej trasie. Poręczówki, poruszanie się z czekanem i inne. Szczyt zdobyły. Gorączka wiedzy jednak ich nie opuściła i dalej kontynuowały swój pochód przez stopnie górskiego wtajemniczenia – wpierw na kursie turystyki alpejskiej, by końcu pojechać na wyjazd wspinaczkowo-ferratowy w Alpy – dzisiaj działają samodzielnie w górach – świetna rzecz, nie?

Jesteś ciekaw jak kształtują się ceny? Oferta indywidualna jest „szyta na miarę”, więc tutaj o kosztach decydują Twoje oczekiwania i potrzeby.  Przy dłuższej współpracy również możesz liczyć na rabat. Wystarczy tylko spytać!

Podstawowy cennik szkoleń:

  •  w skałach/sztucznej ścianie lub teoretyczne: 600 PLN/ dzień
  • w górach nielodowcowych (np. Tatry) latem: 900 PLN/ dzień
  •  w górach nielodowcowych zimą lub w lodowcowych latem: 1200 PLN/ dzień