Alpiniada

repetytorium kursu turystyki zimowej

Alpiniada – jednodniowe przypomnienie zasad turystyki wysokogórskiej

Jeśli wydajcie ci się, że już zapomniałeś co robiłeś na kursie turystyki zimowej(wysokogórskiej), chciałbyś odświeżyć lub usystematyzować swoją zdobytą samodzielnie wiedzę – to kurs dla ciebie! W ciągu tej jednodniowej wycieczki pokonamy tatrzański szczyt Świnicy pod okiem najlepszych instruktorów, którzy miło acz bezwzględnie skorygują każdy twój błąd 🙂

Czas:

1 dzień

Cena:

650 PLN

Trudność:

średnia

Grupa:

4 osoby

Teren:

Tatry Polskie

Zaczynamy w:

Zakopane

Start:

06:30

Koniec:

20:30

Czego Cię Nauczymy?

Nasze wspólne wyjście odbędzie się na jeden z tatrzańskich szczytów lub przełęczy – docelowo Świnicę lub zastępczo Kościelec, Zadni Granat, Suche Czuby lub Żółtą Przełęcz  będzie powtórzeniem wszystkich zagadnień związanych z poruszaniem się w terenie wysokogórskim od odpowiedniego użycia raków  czekana przez posługiwanie się ABC lawinowym, aż po asekurację w terenie przepaścistym.

W czwartkowy wieczór przed kursem zaś przygotujemy się do wycieczki – zaplanujemy ją wraz z przejściem, obliczeniem czasu i zaplanowaniem ewentualnych planów awaryjnych – zajęcia będą miały formę webinaru online z instruktorami.

Oczywiście dostaniesz  kompletne wyposażenie górskie (raki, czekan, ABC i sprzęt asekuracyjny) z zasobów naszej szkoły, w cenie ponadto znajduje się także transfer z/na parking do Kuźnic i z punktu końcowego naszej trasy oraz bilet PKL. Dla chętnych mamy możliwość darmowej, grzecznościowej podwózki z Krakowa (liczba ograniczona! – dla pierwszych zapisanych).

Nasza Alpiniada jest połączeniem wzorców wypracowanych przez największy i najlepszy na świecie klub, jakim jest Niemiecki Związek Alpejski – DAV – Deutscher Alpenverein, oraz naszych licznych doświadczeń z gór świata.

Co jest w cenie?

opieka certyfikowanego instruktora
realizacja programu
bilet na kolej PKL „Kasprowy”
wypożyczenie sprzętu
certyfikat ukończenia

Po kursie otrzymasz

certyfikat ukończenia
rabat na zakup sprzętu
materiały szkoleniowe

Zapisy Online

Pojawienie się daty niżej oznacza dostępność miejsc!