ABC Turystyki Wysokogórskiej

Wysokie góry dla zapracowanych!

ABC Turystyki Wysokogórskiej

Nasze jednodniowe ABC to idealne wprowadzenie do bezpiecznego zdobywania gór zimą! Ta mikrowyprawa, sprawi, że zdobędziesz niezbędną wiedzę by brać z gór  to co najlepsze!

Jeśli jesteś zapracowany, chcesz być dobrym kompanem w  górach dla swoich przyjaciół lub po prostu chcesz zobaczyć czy ta forma zdobywania gór jest tym co chcesz robić – to trafiłeś idealnie!

W toku naszego szkolenia poznasz podstawy obsługi czekana i raków oraz lawinowego ABC – niezbędnika każdego wysokogórskiego turysty.

Dla pierwszych kursantów mamy darmowy, grzecznościowy dojazd z Krakowa – razem z naszymi instruktorami!

ZALEŻNIE OD STANU OBOSTRZEŃ I WARUNKÓW UNIEMOŻLIWIAJĄCYCH WYJAZD NA SŁOWACJĘ –  RAMOWY PROGRAM ZOSTAJE BEZ ZMIAN – ĆWICZYMY NA TERENIE TATR POLSKICH.

Czas:

1 dzień

Cena:

360 PLN

Trudność:

łatwa

Grupa:

6 osób

Teren:

Tatry Słowackie i Polskie

Zaczynamy w:

Kraków

Start:

05:00

Koniec:

21:00

Czego Cię Nauczymy?

W ramach tego kursu zapoznasz się z rakami, czekanem, ABC lawinowym i innym koniecznym sprzętem oraz nauczysz się go używać. Będziesz ćwiczyć hamowanie upadków w każdej, czasami nawet trudnej konfiguracji. Będziesz poznawać tajniki odpowiedniego doboru trasy by w końcu trafić bezpieczne do doliny na grzane piwo,  pod drodze wchodząc triumfalnie na szczyt. Gdyby jednak na twojej „ścieżce góry” stanęła lawina – posiądziesz wiedzę jak znaleźć i wykopać zasypanego z pomocą lawinowego ABC. A to wszystko okraszone opowieściami naszych doświadczonych instruktorów!

Żeby nie marznąć nadmiernie – nieco teorii wprowadzimy za pomocą nowych technik , dwa dni przed kursem – w postaci specjalnego webinaru!

Co jest w cenie?

webinar online przed zajęciami
opieka certyfikowanego instruktora
bilet na kolejkę krzesełkową*
bilet do parku narodowego*
realizacja programu
wypożyczenie sprzętu
certyfikat ukończenia
*jeśli występuje

Po kursie otrzymasz

certyfikat ukończenia
rabat na zakup sprzętu
materiały szkoleniowe